KÖÖGIMÖÖBLI TELLIMINE

Võtke alustuseks meiega ühendust ning see on juba suur samm oma unistuse köögi poole. Eelnevalt on soovitav ära mõõta ruum, kuhu köögimööblit tellida soovite, ning koostada plaan, kuhu on märgitud uste, akende, vee- ja kanalisatsioonitorude, ventilatsiooni, elektripistikute jms asukohad, e asjad, mida on keeruline ümber paigutada ja mis võivad takistada köögimööbli paigaldamist. Kui eelnevalt on olemas suured kodumasinad nagu näiteks külmik, pliit jne, mis jäävad projekteeritavasse kööki, siis tuleb arvestada ka nende mõõtmetega. Kui on olemas korralik maja– või korteriplaan, siis piisab ka sellest, et võiks alata köögimööbli tellimine.

KÖÖGIMÖÖBLI PROJEKT

Järgmiseks sammuks on mööbli planeerimine ja projekteerimine. Selleks oleks meil vaja teada köögimööbli eelarvet (see ei ole mõeldud selleks, et saaksime teha kõige kallimat pakkumist, vaid selleks, et pakkuda just parimat furnituuri selle hinna eest). Kui kliendil on juba olemas täpne ettekujutus oma unelmate köögist, siis tuleb see meil vaid paberile panna ehk teha 3D joonis. Loomulikult saab ka oma projekti olemasolul disainerilt nõu küsida. Projekteerimine on köögimööbli hinna sees.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Köögimööbli tellimine vormistatakse hinnapakkuminse alusel, mis jääb tellimuslepinguks, kus on kirjas kõik kasutatavad materjalid, furnituur, mööbli maksumus, valmimise tähtaeg ja soovi korral ka paigaldus. Paigaldusteenus ei ole mööblihinna sees, selles tuleb eelnevalt kokku leppida ja paigalduse soov fikseeritakse tellimuslepingus. Üldjuhul on paigalduse hind 15-20% köögimööbli hinnast, see täpsemalt sõltub köögi keerukusest. Mööbli valmimisel võetakse kliendiga ühendust ja lepitakse kokku sobiv aeg mööbli kohaletoimetamiseks ja paigaldamiseks.

TASUMINE

50% mööbli maksumusest tuleb tasuda lepingu sõlmimisel, 50% vahetult enne mööbli üleandmist kliendile.

GARANTII

Valmistaja annab köögimööblile garantii 2a.

Valmistaja kõrvaldab garantiiajal tasuta kõik köögimööbli puudused, mis on tingitud materjali praagist või valmistamise defektist.

Hinnapakkumine

Hinnapakkumise koostamiseks on meil vaja teada Sinu köögimööbli eelarvet, et saaksime pakkuda parimat köögimööbli lahendust just vastavalt hinnaklassile. Hind sõltub esipaneelide ja furnituuri valikust.

Projekti koostamine

Kui oleme saanud kõik vajalikud andmed, koostame mööbliprojekti. Kuulame ära Sinu soovid, arvestame nendega ning pakume kogemusest välja ka omapoolseid soovitusi. Peale ettemaksu laekumist teostame kohapeal mõõtmised.

Maksetingimused

Köögimoobli tellimuse vormistamisel soovime ettemaksuna 50% mööbli kogumaksumusest. Enne paigaldust või üleandmist tuleb tasuda teine osamakse 50% mööbli kogumaksumusest.

Tellimuse täitmise tähtaeg

Meie poolt toodetud köögimööbel valmib reeglina 5-8 nädala jooksul alates ettemaksu laekumisest.

Paigaldamine

Paigaldamine sisaldab köögimööbli paigaldust ja köögitehnika integreerimist mööblisse (avade lõikamine töötasapinda).

Garantii

Meie köögimööblile kehtib 2-aastane garantii alates paigaldusest või üleandmise hetkest.

Kokkuvõtteks:

Kuidas käib köögimööbli tellimine

  1. Mõõtke ära ruum, kuhu köögimööblit tellida soovite.
  2. Koostage eskiis/joonis, kuhu on märgitud uste, akende, elektripistikute, vee-ja kanalisatsioonitorude, venitalatsiooni,  jms asukohad.
  3. Saatke joonis meie e-postile info@koogimoobel24.ee