KÖÖGIMÖÖBEL TARTUS JA LÕUNA EESTIS

saarega köögimööbel 1

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Pakume tippkvaliteediga furnituuri ning melamiinplaate tuntud tootjatelt nagu Egger ja Blum. Usume, et meil on parima hinna ja kvaliteedisuhtega köögimööbel Tartus või üldse kogu Eestis. Soovime pakkuda oma klientidele kõrgtasemelist teenindust ning lõpptulemusena ka kaunist ning funktsionaalset köögimööblit.

Lihtne ja kiire suhtlus

Aitme kiirelt ja mugavalt välja selgitada Sinu köögimööbli soovid ja vajadused. Esimene ja viimane kontakt on alati sama inimene, seega Sind ei jäeta teadmatusesse ja oled alati toimuvaga kursis. Oleme abivalmid ja vastame rõõmuga igale Sinu küsimusele.

Eritellimus köögimööbel - Köögimööbel24 - MDF
sinine köögimööbel köögimööbel24

Hea köök võib olla soodne

Köögi hind suuresti sõltub sellest, millist furnituuri ja esipaneele kasutada. Näiteks, kui kasutada sahtlisüsteemide asemel vaikselt sulguvaid kapiuksi ja kõrgläikega esipaneeli asemel Eggeri melamineeritud puitlaastplaati saab hea ja kvaliteetse köögi lausa 35% odavamalt.

Köögimööbli projekteerimine

Meie poolt projekteeritud eritellimus köögimööbel on kvaliteetne. Me teame täpselt milliseid materjale valmida, ning millised peaksid olema erinevate kappide mõõdud. Aitame välja valida just Sinule sobivad kvaliteetsed materjalid, et uus köök oleks just Sinu unistuste köök

Köögimööbli Projekteerimine
Eritellimus köögimööbel - Köögimööbel24

Köögimööbli tellimine

Köögimööbli tellimine võib tunduda pikk ja närvesööv protsess, kuid tegelikkuses see nii ei ole. Omalt poolt aitame teha tellimise lihtsaks ja meeldivaks elamuseks. Vali köögimööbel Tartus just meilt!