KÖÖGIMÖÖBEL TARTUS JA LÕUNA EESTIS

Eritellimus köögimööbel - Köögimööbel24 - Egger U504

Tõenäoliselt parim hind Eestis

Kui otsid head ja ilusat, kuid hea hinnaga kööki - siis oled õiges kohas, kust tellida kvaliteetne köögimööbel. Usume, et meil on parima hinnaga köögimööbel Tartus või üldse kogu Eestis

Lihtne ja kiire suhtlus

Aitme kiirelt ja mugavalt välja selgitada Sinu köögimööbli soovid ja vajadused. Esimene ja viimane kontakt on alati sama inimene, seega Sind ei jäeta teadmatusesse ja oled alati toimuvaga kursis. Oleme abivalmid ja vastame rõõmuga igale Sinu küsimusele.

Eritellimus köögimööbel - Köögimööbel24 - MDF
Köögimööbel24-1

Kasutame ainult parimaid furnituure

Kasutame oma köökides ainult maailma parimat furnituuri, milleks on BLUM. Vaikselt sulguvad sahtlid ja uksed töötavad ka aastate pärast sama hästi, kui alguses.

Hea köök võib olla soodne

Köögi hind suuresti sõltub sellest, millist furnituuri ja esipaneele kasutada. Näiteks, kui kasutada sahtlisüsteemide asemel vaikselt sulguvaid kapiuksi ja kõrgläikega esipaneeli asemel Eggeri melamineeritud puitlaastplaati saab hea ja kvaliteetse köögi lausa 35% odavamalt.

Eritellimus köögimööbel - Köögimööbel24 - 1-1
Eritellimus köögimööbel - Köögimööbel24 - 2-1

Köögimööbli projekteerimine

Meie poolt projekteeritud eritellimus köögimööbel on kvaliteetne. Me teame täpselt milliseid materjale valmida, ning millised peaksid olema erinevate kappide mõõdud. Aitame välja valida just Sinule sobivad kvaliteetsed materjalid, et uus köök oleks just Sinu unistuste köök

Köögimööbli tellimine

Köögimööbli tellimine võib tunduda pikk ja närvesööv protsess, kuid tegelikkuses see nii ei ole. Omalt poolt aitame teha tellimise lihtsaks ja meeldivaks elamuseks. Vali köögimööbel Tartus just meilt!

Eritellimus köögimööbel - Köögimööbel24