KÖÖGIMÖÖBEL TARTUS JA LÕUNA EESTIS

Köögimööbel24 - 4

Meist

Köögimööbel24 on väike perekeskne ettevõte. Iga meie meeskonnaliige on justkui osa perekonnast. Köögimööbli tootmine asub Jõgevamaal ning iga köök valmib suure hoole ja armastusega.

Meie missioon on vahetu suhtlus ja personaalne lähenemine olles oma kliendi parim partner. Soovime luua tiheda sideme oma klientidega loomaks neile parimaid lahendusi. Tähtsaimaks prioriteediks meie jaoks on meie klientide rahulolu, mugavus ja hubasus.

Kvaliteetne köögimööbel Tartus ja Lõuna Eestis!

Köögimööbel24 - 1

Disain

Aitame luua kööke, kus materjalide ja toonide valik moodustab harmoonilise terviku. Iga köök valmib koostöös kliendiga ning valmistatakse arvestades kliendi soove ning võimalusi.

Köögimööbel24 - 2

Kiire & Vahetu suhtlus

Proovime alati vastata päringutele võimalikult kiiresti.

Aitame kiirelt ja mugavalt välja selgitada kliendi soovid ning vajadused ning oleme kogu tellimisprotsessi vältel olemas ning abiks.

Köögimööbel24 - 3

Tellimine

Köögimööbli tellimine võib tunduda pikk ja närvesööv protsess, kuid tegelikkuses see nii ei ole. Kui tõesti ei oska kuskilt alustada, siis helista ja küsi nõu või tule salongi kohapeale. Kõige kindlam on enne kohale tulekut omale konsultatsiooni aeg broneerida.