Meie poolt valmistatud köögimööbel

Ajatu valge köögi vastu lihtsalt ei saa. Selles moodsas ning avaras köögis on olemas kõik ja enamgi veel. Kaunis, moodne ning ajatu köök.

Puidumustriga kööki saab luua kümnetes ja kümnetes eri variantides. Mustreid saab jooksma panna nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

Lubage esitleda imelist kööki, mis on loodud veel imelisematele inimestele. Siin kohtuvad soe ja külm ning moodustavad harmoonilise terviku- aegumatu must ja valge, millele lisab soojust veidi rustikaalse välimusega ajatu tamme muster töötasapinnal

Saarega köök - enam mugavamaks minna ei saakski. See annab juurde hulgaliselt kapiruumi ning võimaluse ka ülejäänud pere kaasata söögitegemise protsessi

Saame aru, et roheline köök võib kõlada utoopiliselt ning tuua tagasi mälestusi vanatädi avokaado tooni köögikappidest, kuid see värv võib olla tõeliselt lahe.
See annab võimaluse tuua natuke elavat rohelust õuest tuppa.

Kui tavaliselt mõeldakse trendikate mustade köökide peale, siis hubasus ja kodusoojus ei ole esmased mõtted, mis pähe tulevad. Selles köögis on siiski trendikas must kobineeritud ülimalt sooja puidudekooriga ning natuke heledust ja avarust loovad helehallid ülemised kapid.

Valge köögimööbel on vaieldamatult klientide ajatu lemmik ning loob koju avarust. Antud köögis on kasutatud freesitud näpusoonega mdf uksi ja soojust toovad juurde puiduimitatsiooniga melamiinist iluküljed ning tasapind.

Kas mustad köögid on endiselt trendikad?
Arvame, et kohe kindlasti on. Praegu, rohkem kui kunagi varem, on traditsioonilise valge köögi kõrval populaarseim valik just must köök