Meie poolt valmistatud köögimööbel

Moderne lihtsate joontega helehall köök, kus aktsenti annavad mustad käepidemeprofiilid.

Imeline klassika, mis ei jälgi ühtegi sisekujunduse trendi- see on ajas püsiv.

Stiilne köök ei tähenda, et valida tuleb kõige kallimad materjalid.

Köök tammespooniga on midagi, mis loob koju hubasust ja silmailu.

Hall köök, mis laseb särada hästi valitud tasapinnal ja tagataustal

Hall matt köök –  Tumedamates toonides hall matt köök mõjub jõuliselt, tuues välja köögi tähtsuse kodus.

Hall matt köök –  Tumedamates toonides hall matt köök mõjub jõuliselt, tuues välja köögi tähtsuse kodus.

Kreemikas-beež köök. Kreemises koosluses beež ja valge köök koos mustade, aktsenti andvate käepidemeprofiilidga.

Musta ja kullaga köök. Väga luksluslikult elegantne köök mille põhitoonideks on must ja kuld.

Mahedates toonides heleroheline köök, mis on kombineeritud heleda tamme ja valge marmoriga toob mõnusa rahulolu tunde teie argipäeva.

Ajatu valge köögi vastu lihtsalt ei saa. Selles moodsas ning avaras köögis on olemas kõik ja enamgi veel. Kaunis, moodne ning ajatu köök.

Puidumustriga kööki saab luua kümnetes ja kümnetes eri variantides. Mustreid saab jooksma panna nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

Lubage esitleda imelist kööki, mis on loodud veel imelisematele inimestele. Siin kohtuvad soe ja külm ning moodustavad harmoonilise terviku- aegumatu must ja valge, millele lisab soojust veidi rustikaalse välimusega ajatu tamme muster töötasapinnal

Saarega köök - enam mugavamaks minna ei saakski. See annab juurde hulgaliselt kapiruumi ning võimaluse ka ülejäänud pere kaasata söögitegemise protsessi

Saame aru, et roheline köök võib kõlada utoopiliselt ning tuua tagasi mälestusi vanatädi avokaado tooni köögikappidest, kuid see värv võib olla tõeliselt lahe.
See annab võimaluse tuua natuke elavat rohelust õuest tuppa.

Kui tavaliselt mõeldakse trendikate mustade köökide peale, siis hubasus ja kodusoojus ei ole esmased mõtted, mis pähe tulevad. Selles köögis on siiski trendikas must kobineeritud ülimalt sooja puidudekooriga ning natuke heledust ja avarust loovad helehallid ülemised kapid.

Valge köögimööbel on vaieldamatult klientide ajatu lemmik ning loob koju avarust. Antud köögis on kasutatud freesitud näpusoonega mdf uksi ja soojust toovad juurde puiduimitatsiooniga melamiinist iluküljed ning tasapind.

Kas mustad köögid on endiselt trendikad?
Arvame, et kohe kindlasti on. Praegu, rohkem kui kunagi varem, on traditsioonilise valge köögi kõrval populaarseim valik just must köök