Köögimööbel

Köögimööbel asub kodu südames ja selle disainimisel saame olla Sinu parim partner. Meie disainer tuleb kohapeale sest materjale välja valida on parim just kodu loomulikus valguses.

 

köögimööbel

Köögimööbli projekteerimine on parim lahendus oma unistuste köögi saamiseks, selle käigus selgitame välja, kuidas oleks köögis toimetada kõige mugavam ja paneme paika köögi kappide asukohad.

Kõigepealt tuleb ruum, kuhu köök on planeeritud, korralikult ära mõõta. Mõõtmise käigus tuleb arvestada ja joonisele panna lisaks pikkus, laius ja kõrgus mõõtudele veel ka vee äravooluava ja õhulõõri koht, samuti pistikute kõrgus-kaugus mõõdud ja palju muid pisidetaile. Et saada väga täpne mõõtmine, selleks oleme appi võtnud laseri.

Räägime lähemalt köögimööbli materjalist:

  • Karkass
  • Esipaneelid
  • Töötasapind
  • Furnituurid

Köögimööbli karkass valmistatakse üldiselt 16mm valgest melamiinist ehk mööbliplaadist. Valida on võimalik veel halli, puidu immitatsiooni vahel.

 

Esipaneelid, ehk köögikapi uksed jagunevad omakorda kahte hinnaklassi - melamiin esipaneelid ja mdf esipaneelid.

  • Melamiin esipaneelid on oma hinna poolest hea valik, sest nad on soodsamad, kuid nende tootevalik on väga suur, lisaks on nad väga vastupidavad.
    Kui köögimööbli eelarve pole väga suur siis soovitame valida just melamiinist esipaneelid ja panna rõhku furnituurile (sellest räägime all pool)

 

  • MDF esipaneelid on oma hinna poolest kallimad (umbes 2x melamiinist ), kuid nende eripäraks on sisse freesitud käepidemed või erinevad mustrid. Saab valmistada erinevaid klassikalisi kööke kui ka modernseid kööke. Ning lõpuks viimistletakse vastavalt Sinu valitud värvitooniga.

Peale seda saame välja valida töötasapinna, mis sobiks kokku eelvalitud materjalide ja värvidega.

Sellega ongi juba uus köögimööbel  jõudnud poole peale.

Köögimööbli furnituuri valik

 

Alumiste kappide puhul on valida kas sahtlisüsteem või hingesüsteem, mõlemad on vaikselt sulguvad.
Meie soovitus on kasutada sahtlisüsteeme kõigi alumiste kappide puhul, kuna see teeb asjade ladustamise ülimugavaks.

Ülemiste kappide puhul on valida kas tõstesüsteem või hingesüsteem, mõlemad on vaikselt sulguvad. Siin nüüd sõltub eelarvest, kuna hingesüsteem on oluliselt odavam, kui tõstesüsteem, kuid ainuke vahe seisneb selles, kas kapiuks avaneb kõrvale või üles.

Kui kõik info kogutud siis koostame 3D joonise et näha täpselt, milline tuleb Sinu uus köögimööbel ning teen esmase hinnapakkumise. Nii joonist kui hinnapakkumist saame Sinu soovi korral muuta. Lõpuks peab saama kätte sellise tunde, et  selline ongi minu unistuste köögimööbel!

 

Tellimuse vormistamisel tuleb tasuda ettemaksuna 50% köögimööbli maksumusest.
Sellega ongi suur samm oma unistuste köögile lähemale astutud!

Edasi järgneb natukene ootamist, kuni mööblit valmistatakse (ca 4-8 nädalat) ning siis kui köögimööbel on valmis, võtame uuesti ühendust, ning lepime kokku paigalduse aja.

 

Võta meiega ühendust ja telli oma unistuste köögimööbel meilt:

info@koogimoobel24.ee või saada läbi meie kontaktvormi.