Kõrgsurvelaminaadist töötasapinnad:

Egger EUROSPAN® köögimööbli töötasapinnad on FIRA sertifikaadiga tunnustatud “kantnurk” servaga, mis pakub kaasaegset ja moodsat väljanägemist.

 

Egger

EGGERi köögimööbli töötasapinnad - pealispind on kaetud dekoratiivse laminaadiga, mis vastab EN438 nõuetele. See garanteerib tööpindade suure kulumiskindluse, väga hea vastupidavuse kriimustustele.

Kõikide EGGERi töötasapindade tunnusjooneks on eriline pealiskatte materjal, mis kindlustab kõrge kaitse võimalike kriimustuste eest.

Töötasapindade tagumine serv on töödeldud kuumsulava polüuretaanliimiga. Esiserva alumine pool on töödeldud UV lakiga, mis muudab toote täielikult niiskuskindlaks.

 

Egger Compact Laminate - 12mm

12 mm õhukesel ja samal ajal vastupidaval kompaktsel tööpinnal on piki- ja põikiserval 1 x 1 mm kaldus frees. Põhivärvid must, valge ja helehall on kaunistustega suurepäraselt kooskõlastatud. ST76 Mineral Rough Matt tekstuur loob mulje laigulisest ja õrnalt harjatud looduskivist pinnast, mis tundub mõnusalt soe.

Egger PerfectSense Topmatt - 16mm

Väga atraktiivseks ja õhukeseks lahenduseks on uus äärega PerfectSense Topmatt töötasapind, mis põhineb 16 mm MDF plaadil. Kombineerituna ülikerge matt-sametise sooja PerfectSense Topmatt laminaatpinna ja selle sõrmejälgedevastase omadusega vastab see tööpind õhukeste ja samal ajal mattmaterjalide suundumusele.

Egger Feel Wood - 38mm

Äärispuidust servadega töötasapinnad saavutavad oma unikaalse välimuse ja autentse looduslikkuse dekoratsioonikujutisega sünkroniseeritud tekstuuri kaudu. Esi pikisuunalisel küljel on sama kaunistusega 1,5 mm ABS-serv. Tulemuseks on kvaliteetne selgete joontega töötasapind ja samal ajal moodne välimus ning tulemus vaevu erineb täispuidust.

Egger Postform - 38mm

Postform töötasapinnad on väljakujunenud klassikalised töötasapinnad. Tänu pinna sujuvale lamineerimisele mähivad nad kõvera ümber ja tööpinna alla. Õhuke puitlaastplaadi tugiserv eesmises pikiservas tagab kõrge löögikindluse ja pinna sileduse.