| + 372 5649 8207 | teele@koogimoobel24.ee |

Köögimööbli valmistamine

Köögimööbli valmistamine on mitme osaline protsess ja selle juures kasutame ainult kõrge kvaliteedilisi materjale ja furnituuri ning tänu sellele tulevad meie köögid kõrge kvaliteediga. Köögimööbli valmistamine jaguneb neljaks suureks osaks - karkass, töötasapind, uksed ja furnituur, mis kõik peavad olema kõrge kvaliteediga:

  1. MDF esipaneelide hinnad jagunevad veel omakorda kaheks - kallim versioon on kõrkläikega värv ja odavam matt või poolmatt värv
  2. Melamiinist uksed on parim võimalus kõige soodsamaks köögi ehitusteks.
  • Furnituur - Köögimööbli furnituur määrab ka suuresti köögimööbli lõpphinda.
  1. Alumiste kappide puhul  kallim versioon on teha kõik kapid lahti tõmmatavateks, mis teeb köögi kasutamise mugavaks ja odavam versioon oleks kapid avada hingedega, mis on tavapärane klassikaliste köökide puhul.
  2. Ülemiste kappide puhul kallim versioon on teha kõik kapid üles avatavateks, mis teeb köögi kasutamise mugavamaks ja odavam versioon oleks kapid avada hingedega, mis on tavapärane klassikaliste köökide puhul.

 

Kokkuvõtteks võib öelda, et köögimööbli valmistamine võib tulla odavam, kui ette kujutada. Kvaliteetse ja ilusa disainiga köögi võib saada 30-40% väiksema eelarvega, kui kasutada odavamaid esipaneele ja lihtsamat furnituuri.

köögimööbli-valmistamine